Haberler
« geri

Ulus Yapı uzman mühendis ekibi mesleki eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. 22 yıldır tesisatların sismik koruması ile titreşim ve şok izolasyonu alanlarında uluslarararası düzeyde uzmanlaşmış, Amber/Booth eski Teknik Müdürü, Petra Seismic Design firmasının kurucusu, ASHRAE, VISCMA ve ASCE üyesi, ABD’li uzman deprem mühendisi (Professional Engineer) Robert E. Simmons, Ulus Yapı ekibine İstanbul Mecidiyeköy’deki merkez ofisinde eğitim verdi.

İki gün boyunca süren bu eğitim programı çerçevesinde Robert E. Simmons katılımcı mühendislere Ulus Yapı’nın uzmanlık alanı olan sismik ve titreşim, yüzer oda ve yüzer şaftlar ile ilgili teknik detaylar içeren bilgiler verdi. Eğitimin amacı Ulus Yapı’nın mühendis ve teknik kadrosunu güncel gelişmelerle daha da güçlendirerek, konusunda uzman kişilerce doğru bilgiye en etkin şekilde ulaşılabilirliği ve teknik uzmanlıkta sürdürülebilirliği sağlamaktı.

Ulus Yapı yapısal olmayan ekipmanların sismik koruması, titreşim yalıtımı ve akustik kontrol alanında Dünya çapında var olan marka kimliğini, müşteri memnuniyetini ve mühendislik hizmetini her geçen gün daha da geliştirerek eğitimlerine devam ediyor.